Perfekcyjne zakupy

Just another weblog

Outlet

Grudzień 30th, 2014

Outlety co to znaczy???  Wiele ludzi sama nie wie co to jest „outlet odzieży” często spotykamy takie pytania? Bardzo dużo osób uważa że odzież z outlet-u musi mieć jakieś defekty dziurki, przebarwienia, przetarcia krzywe szwy cokolwiek co jest wadą w produkcji.

Odzież outlet-owa przez wielu z nas uważana jest za tą gorszą, tą z drugiego gatunku. Jednak takie myślenie jest wielkim błędem, ponieważ odzież i nie tylko odzież outlet są to towary pierwszego gatunku, czasem prosto z fabryki takim przykładem są nadwyżki produkcje ale i również można tam znaleźć towary pochodzące z końcówek serii, zwrotów konsumenckich, towar z poprzednich sezonów bądź taki który pozostał w sklepach pierwszego przeznaczenia.

Takie produkty, niczym nie różnią się od tych w markowych sklepach, są wręcz identyczne, to właśnie te sztuki , które zalegają w sklepach są odsyłane do outlet-ów a następnie tam sprzedawane.

Outlety przyciągają do siebie produktami o obniżonej cenie. Bardzo często trafiamy na przeceny  od 30 % czasem nawet do 70 %, jednak są też minusy takich sklepów. Bardzo często nie ma tam pełnej gamy kolorów czy też wszystkich rozmiarów. Większość asortymentu jest po kilka sztuk jednego rodzaju i w kilku kolorach.
Pojawiła się szeroka gama outlet-ów. Można kupić odzież znanych marek takich jak: H&M, Big Star, Zara, Vero Moda, Mexx czy też Tom Tailor.

Odzież sportową: Nike, Converse, Helly Hansen, Puma itp.
Odzież dziecięca: Kids-Up, Zara, Cool Club…

Jednak Gama Outlet-ów nie kończy się tylko na odzieży, są też sklepy z obuwiem również znanych marek, jednak wystarczy już wymieniania ich. Oprócz tego pojawiły się outlet-y sklepów meblowych, AGD czy też RTV. Można prawie wszystko kupić od mydełek, perfum, naszyjników, zegarków, bielizny po sprzęt RTV aż do mebli. Ponieważ popyt na towary outlet bardzo szybko urósł, a bardzo duża część z nas korzysta z internetu powstała cała sieć sklepów sprzedająca swoje towary poprzez internet.

Życzę wszystkim udanych i miłych zakupów w szalonych promocjach OUTLET.

indeks

 

 

Comments are closed.

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.